Czas na piknik! – ogrodowe inspiracje prosto z Sinsay

Masz już plany na weekend? Zdaje się, że to najwyższa pora na piknik! Zaproś znajomych, rodzinę i przygotuj niezapomniane przyjęcie w ogrodzie. Słodkie desery, domowe lody, a może grill? Z akcesoriami Sinsay ich przygotowanie będzie niezwykle proste!

Z każdym dniem robi się cieplej – nic więc dziwnego, że wszyscy coraz chętniej spędzają czas na świeżym powietrzu. Słoneczne popołudnie to wprost idealna okazja, by przygotować piknik. Wystarczy kilka poduszek (od 25,99 PLN), koców (od 12,99 PLN), podkładek na stół (od 19,99 PLN) i domowa strefa piknikowa gotowa! Jeśli planujesz przyjęcie do wieczora, z pewnością sprawdzą się lampiony (od 35,99 PLN), świeczki (od 15,99 PLN), girlanda LED (od 19,99 PLN) oraz obciążniki na obrus (od 19,99 PLN), na wypadek nieco wietrznej pogody.

Jeśli szykujesz domowe przekąski, z pewnością przydadzą ci się kuchenne akcesoria, jak silikonowe foremki do lodów (od 15,99 PLN), formy do pieczenia (od 19,99 PLN), a także tace do serwowania (od 39,99 PLN). Nie zapomnij o praktycznych kubkach ze słomką (od 12,99 PLN) i stojaku na kieliszki (od 39,99 PLN) – dzięki nim unikniesz przypadkowych plam.

W nowej ofercie Sinsay znajdzie się też kilka produktów, które pokocha każdy fan grillowania. Zestaw do szaszłyków (od 25,99 PLN), uchwyty do kukurydzy (od 9,99 PLN) i poręczny ruszt (od 15,99 PLN) z pewnością usprawnią przygotowywanie posiłków na świeżym powietrzu. Nie zapomnij o niewielkich, lecz niezwykle praktycznych drobiazgach, jak otwieracz do butelek (od 12,99 PLN), zestaw miseczek do sosów (od 25,99 PLN) lub butelka na olej (od 19,99 PLN). Dzięki nim zostaniesz prawdziwym królem letniego grillowania!

Sięgnij po jeszcze więcej praktycznych piknikowych rozwiązań – znajdziesz je w wybranych salonach stacjonarnych Sinsay, na sinsay.com i w aplikacji.