• Karta podarunkowa Galerii Warmińskiej idealna na prezent

  Poszukiwanie upominku na jakąkolwiek okazję to nie lada wyzwanie dla każdego. Czy się spodoba? Czy będzie trafiony? Czy będzie pasował? Te pytania spędzają nam sen z powiek, a zakup odpowiedniego prezentu nie tylko pochłania nas czasowo, ale i emocjonalnie. Dlatego, aby uniknąć własnej frustracji i potencjalnego niezadowolenia obdarowywanego, warto skorzystać z rozwiązania, jakie oferuje karta podarunkowa Galerii Warmińskiej.

  Z kartą podarunkową Galerii Warmińskiej świętowanie będzie już tylko dobrą zabawą i świetnie spędzonym czasem, z obdarowywanymi.

  Nie zastanawiaj się, skorzystaj z naszej oferty przy najbliższej okazji!

 • CZYM JEST KARTA PODARUNKOWA?

  Karta podarunkowa to doskonały prezent na każdą okazję i dla każdego. Sprawdzi się przy okazji świąt rodzinnych, celebrowania z przyjaciółmi czy jako element doceniania pracowników. Daje swobodę wyboru, dzięki czemu upominek na pewno będzie udany, ograniczony jedynie wartością doładowania karty, która jest widoczna dla jej posiadacza. Kartą podarunkową można płacić w sklepach i restauracjach na terenie Galerii Warmińskiej. Pełna lista punktów obsługujących karty znajduje się na grafice.

 • JAK TO DZIAŁA?

  Karta podarunkowa to karta płatnicza, którą można doładować dowolną kwotą od 20 do 1000 złotych. Osoba, której podarujesz kartę, może kupić wymarzony prezent w sklepach Galerii Warmińskiej, akceptujących płatność kartą Visa i MasterCard.

  Karta jest ważna 12 miesięcy od daty jej zakupu. Saldo karty w każdym momencie można sprawdzić na:  https://galeria-warminska.giftify.me/pl_PL/

 • GDZIE KUPIĆ I ODEBRAĆ KARTĘ PODARUNKOWĄ?

  Kartę podarunkową można kupić i odebrać w biurze administracji Galerii Warmińskiej, które znajduje się na trzecim piętrze obok siłowni Kinetic (nad Multikinem). Biuro jest czynne od poniedziałku do czwartku, w godzinach od 8:00 do 17:00 oraz w piątek, w godzinach od 8:00 do 16:00. Kartę podarunkową można także kupić przez Internet  https://galeria-warminska.giftify.me/pl_PL/order_card

 • Regulamin

  Przed zakupem warto zapoznać się z regulaminem: https://static.giftify.me/b2c/docs/CGV_galeria-warminska.pdf

 • Lista_najemców-Karty-podarunkowe_22.06.2023_DRUK (1).jpg

Przejdź do sekcji