• KARTA PODARUNKOWA GALERII WARMIŃSKIEJ IDEALNA NA PREZENT

  Poszukiwanie upominku na jakąkolwiek okazję to nie lada wyzwanie dla każdego. Czy się spodoba? Czy będzie trafiony? Czy będzie pasował? Te pytania spędzają nam sen z powiek, a zakup odpowiedniego prezentu nie tylko pochłania nas czasowo, ale i emocjonalnie. Dlatego, aby uniknąć własnej frustracji i potencjalnego niezadowolenia obdarowywanego, warto skorzystać z rozwiązania, jakie oferuje karta podarunkowa Galerii Warmińskiej.

  Z kartą podarunkową Galerii Warmińskiej świętowanie będzie już tylko dobrą zabawą i świetnie spędzonym czasem, z obdarowywanymi.

  Nie zastanawiaj się, skorzystaj z naszej oferty przy najbliższej okazji!

 • CZYM JEST KARTA PODARUNKOWA?

  Karta podarunkowa to doskonały prezent na każdą okazję i dla każdego. Sprawdzi się przy okazji świąt rodzinnych, celebrowania z przyjaciółmi czy jako element doceniania pracowników. Daje swobodę wyboru, dzięki czemu upominek na pewno będzie udany, ograniczony jedynie wartością doładowania karty, która jest widoczna dla jej posiadacza. Kartą podarunkową można płacić w sklepach i restauracjach na terenie Galerii Warmińskiej. Pełna lista punktów obsługujących karty znajduje się na grafice.

 • JAK TO DZIAŁA?

  Karta podarunkowa to karta płatnicza, którą można doładować dowolną kwotą od 20 do 1000 złotych. Osoba, której podarujesz kartę, może kupić wymarzony prezent w sklepach Galerii Warmińskiej, akceptujących płatność kartą Visa i MasterCard.

  Karta jest ważna 12 miesięcy od daty jej zakupu. Saldo karty w każdym momencie można sprawdzić skanując kod QR znajdujący się na odwrocie karty podarunkowej kamerą urządzeń mobilnych bądź wchodząc na stronę:  https://galeria-warminska.giftify.me/pl_PL/

 • GDZIE KUPIĆ I ODEBRAĆ KARTĘ PODARUNKOWĄ?

  Kartę podarunkową można kupić i odebrać w biurze administracji Galerii Warmińskiej, które znajduje się na trzecim piętrze obok siłowni Kinetic (nad Multikinem). Biuro jest czynne od poniedziałku do czwartku, w godzinach od 8:00 do 17:00 oraz w piątek, w godzinach od 8:00 do 16:00.

   W okresie letnim (czerwiec, lipiec, sierpień) biuro administracji jest czynne od poniedziałku do piątku do godz. 16:00.

  Płatność za zakup kart podarunkowych jest możliwa tylko kartą płatniczą.

  Kartę podarunkową można także kupić przez Internet  https://galeria-warminska.giftify.me/pl_PL/order_card

 • DLA FIRM

  Jesteś przedsiębiorcą, reprezentujesz firmę i chcesz sprezentować kartę swoim kontrahentom lub pracownikom? To doskonały podarunek, który ucieszy każdego!

  Aby dokonać zakupu należy skorzystać z platformy B2B pod adresem https://galeriawarminska.kadozb2b.be/pl_PL/index

  Należy utworzyć konto, poprzez rejestrację:

  • Wypełnić wszystkie pola

  • Utworzyć nazwę użytkownika i hasło

  Aby złożyć zamówienie, wystarczy:

  • Wprowadzić liczbę kart, które chce się kupić oraz kwotę.

  • Jeśli klient chce kupić karty na różne kwoty powinien wybrać opcję „+ Dodaj kolejne Karty Podarunkowe” i powtórzyć procedurę.

  • Po złożeniu zamówienia należy potwierdzić je, wybierając opcję "Potwierdź zamówienie" (po potwierdzeniu zamówienia klient otrzymuje wygenerowane automatycznie Potwierdzenie Zamówienia, na podstawie którego dokonuje płatności). Klient może pobrać wersję PDF formularza zamówienia i złożyć nowe zamówienie.

  • Po przeprocesowaniu zamówienia i płatności klient otrzymuje maila od sekretariat@galeria-warminska.pl o możliwości odbioru kart.

  UWAGA: Odbiór zamówień składanych przez firmy odbywa się tylko osobiście w biurze administracji Galerii. Nie ma możliwości wysyłki. Biuro administracji zlokalizowane jest na poziomie +3 (obok siłowni i fitness Kinetic, nad Multikinem) i jest czynne od poniedziałku do czwartku w godz. 8:00-17:00, w piątki w godz. 8:00-16:00.

  Podczas odbioru kart należy podać numer zamówienia oraz potwierdzić dane widniejące na zamówieniu.

 • JAK OTRZYMAĆ FAKTURĘ ZA SWOJE ZAMÓWIENIE

  Wystawczy wejść na invoice.giftify.me

  Po wprowadzeniu numeru zamówienia, kwoty oraz daty dokonania transakcji, należy wprowadzić dane firmy, na którą ma zostać wystawiona faktura.

  Dokument w formie PDF zostanie wysłany na wskazany adres email.

  Generowanie faktur jest możliwe tylko dla zamówień, które zostały opłacone w całości, usługa ta jest dostępna dla zamówień realizowanych on-line oraz zamówień dokonanych w biurze administracji Galerii Warmińskiej.

 • REGULAMIN

  Przed zakupem warto zapoznać się z regulaminem: https://static.giftify.me/b2c/docs/CGV_galeria-warminska.pdf

 • WSPARCIE TECHNICZNE DLA POSIADACZY KART PODARUNKOWYCH

   cardsupport@giftify.me

 • iPoster_Karty podarunkowe_iPoster pion 1080x1920px-100.jpg

Przejdź do sekcji