LEE® I DRAGON BALL Z LEVEL UP ICH PIERWSZA WSPÓŁPRACA W BRANŻY ODZIEŻOWEJ


Kapsuła kolekcji wyróżnia postacie Dragon Ball Z na koszulkach, spodenkach i innych ubraniach.


Greensboro, NC, 26 kwietnia 2023 – Dziś Lee® ogłosiło nową współpracę z Dragon Ball Z dostępną w Stanach Zjednoczonych i Europie. Dwóch kultowych globalnych producentów łączy siły, aby świętować swoją pierwszą współpracę i wyselekcjonowaną kolekcje koszulek i spodenek.


To epicka oda do kultury końca lat 90. i Y2K, a współpraca przywołuje nostalgiczny styl z wczesnych dni Dragon Ball Z. Przez trzydzieści lat ta franczyza stała się fenomenem kulturowym, wpływając na modę, muzykę i kulturę. Łącząc się z Lee®, jedną z najbardziej kultowych marek odzieżowych na świecie, tworzą idealne połączenie.


"Pokolenie fanów zostało wprowadzone do anime poprzez Dragon Ball Z w latach 90-tych, a te same osoby dorastały nosząc Lee®. Ta kapsuła stanowi zabawne połączenie autentycznej nostalgii z trendami. Jesteśmy podekscytowani, że możemy ją wprowadzić dla fanów z przeszłości i dzisiaj" - powiedział Joe Broyles, globalny wiceprezes ds. współprac, Lee®.


Kolekcja skupia się na koszulkach z wybranymi spodenkami i dzianinową sukienką dla kobiet. Style są w rozmiarach męskich, damskich i unisex. Jasne kolory i postacie oraz logo Dragon Ball Z zdobią każdy element.


Oto kilka wyróżniających się modeli koszulek dostępnych w USA i EMEA.

● Męska koszula kempingowa z grafiką (S-XXL), 70 dolarów

● Męskie koszulki z przodem kieszeniowym (S-XXL), 45 dolarów

• Damska dzianinowa sukienka z kapturem i grafiką (XS-XL), 70 dolarów

• Unisex spodenki z ściągaczami (XS-XXL), 60 dolarów

• Unisex koszulki z grafiką (XS-XXL), 45 dolarów


Każdy region ma również swoje ekskluzywne modele. Kapsuła jest dostępna na Lee.com, Lee.EU oraz w naszych sklepach we własnym zakresie w Europie i Karolinie Północnej. Będzie również dostępna w sklepach Lee we własnym zakresie w Azji.


O firmie Lee

Lee®, marka Kontoor Brands (NYSE: KTB), od ponad 130 lat jest pionierem w projektowaniu starannie wykonanych dżinsów i casualowej odzieży. Jako ikoniczna amerykańska marka, dziedzictwo Lee wypełniają pierwsze w modzie innowacyjne fasony, definiujące epokę sylwetki oraz legendarny detal w stylach dla mężczyzn, kobiet i chłopców. Młodzieńcza energia, nieugięty optymizm i bezkompromisowa pewność siebie stworzyły pokolenia oddanych fanów marki na całym świecie. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.lee.com.